
Za nami Forum Rynku Nieruchomości 2025 w Sopocie, które jak co roku przyciągnęło szerokie grono przedstawicieli sektora real estate. Jako partner wydarzenia mieliśmy okazję uczestniczyć w inspirujących dyskusjach, wymieniać doświadczenia oraz zaprezentować nowe rozwiązania i zmiany wprowadzone w naszym systemie NOVO Property Management.
Bezpośrednie rozmowy podczas forum pozwoliły nam lepiej poznać oczekiwania rynku i przedstawić, w jaki sposób nasze narzędzia wspierają codzienną pracę asset managerów, CFO, property managerów oraz całych zespołów zarządzających nieruchomościami.
Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko – to były dwa intensywne dni pełne inspiracji i networkingowych spotkań. Już teraz czekamy na kolejną edycję wydarzenia w Sopocie!